Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Airontek

( ilość produktów: 2 )

Airontek jest cenioną marką produkującą urządzenia ogrodnicze, a w tym specjalistyczne ozonatory. Są one przeznaczone w szczególności dla osób, które cenią zdrowe plony, bez obawy o pleśń czy grzyby. Jedną z ich propozycji znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego domowauprawa.pl. To produkt, który jest zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Ozonator Airontek potrafi zminimalizować lub całkowicie usunąć wszelkiego rodzaju drobnoustroje, a także nieprzyjemne zapachy. Zainteresowała Cię nasza propozycja? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem.

Zadbaj o swoje zdrowie

Ozonator, nazywany również generatorem ozonu, to urządzenie służące do wytwarzania ozonu. Jest niezwykle przydatny zarówno na co dzień w domach, jak i podczas uprawy roślin. Ozon to alotropowa odmiana tlenu. Jest on używany przede wszystkim do usuwania drobnoustrojów, wirusów, roztoczy oraz nieprzyjemnych zapachów. Jeśli nie masz jeszcze takiego urządzenia, to może jest to odpowiedni czas, aby pomyśleć o takim zakupie. To dzięki niemu zadbasz o zdrowie swoje i bliskich. W asortymencie naszego sklepu domowauprawa.pl przygotowaliśmy ozonator marki Airontek. Poznaj jego bardzo szerokie działanie.

Ozonator – dlaczego warto go mieć?

Otaczające powietrze jest pełne bakterii i grzybów. Najwięcej tego rodzaju mikroorganizmów gromadzi się nie tylko w domu, lecz także w ogrodzie. W cieple mają one idealne warunki do rozwoju. Warto zadbać zatem o jakość powietrza. Jednak nie zawsze wietrzenie pomieszczeń jest wystarczającym rozwiązaniem. Wówczas należy zaopatrzyć się w urządzenie, jakim jest ozonator/jonizator. W ofercie naszego sklepu domowauprawa.pl oferujemy Ci taki produkt. Jest on stworzony przez cenioną markę Airontek. Zasięg działania prezentowanego ozonatora o mocy 7 W wynosi w zakresie od 15 do 30 m3. Wymiary prezentują się następująco: 10,4x9,5x8,3 centymetrów. Dzięki temu, że jest niewielkich rozmiarów, nie zajmuje dużo miejsca. To model, który wspaniale radzi sobie w ogrodzie. Ponadto charakteryzuje się pracą ciągłą oraz płynną regulacją wydajności. Już dziś generator ozonu może być Twój – zapraszamy Cię do złożenia zamówienia!

Korzyści, jakie płyną z użytkowania ozonatora

Ozonator jest urządzeniem wytwarzającym ozon, który skutecznie usuwa bakterie, wirusy oraz grzyby. Czy to wszystko? To jedynie podstawowa zaleta, jaka go wyróżnia.

  • Ozon to gaz, który wchodzi w reakcje i niszczy wszelkie mikroorganizmy.
  • Ma on ogromny wpływ na zdrowie i komfort codziennego funkcjonowania.
  • Czyszczenie ozonem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergików.
  • Urządzenie to pozwala pozbyć się dymu papierosowego – nie maskuje zapachu, lecz go skutecznie usuwa.
  • Bardzo dobrze radzi sobie z pleśniami i roztoczami – skutki działania są długotrwałe.
  • Ozonator idealnie sprawdzi się jako urządzenie do dezynfekcji.
  • Sprzęt ten bardzo dobrze oczyszcza powietrze zarówno w domu, jak i w growboxie.

Airontek – idealny do growboxa

Growbox to namiot do uprawy roślin. Może to być całe pomieszczenie lub profesjonalny namiot, który też można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego domowauprawa.pl. Do takiego produktu warto zakupić również różnego rodzaju akcesoria, a wśród nich ozonator. To urządzenie, które pozwoli Ci skutecznie usunąć, a nie tylko zminimalizować azotany, fungicydy, pestycydy oraz pleśń. W ofercie naszego sklepu oferujemy Ci jonizator Airontek. Sprzęt ten usuwa także różnego rodzaju roztocza. Obecność tych drobnoustrojów powoduje alergie, a nawet astmę. Już dziś zadbaj nie tylko o swoje zdrowie, ale również o rośliny w growboxie.

Jakie działanie ma jeszcze ozonator Airontek?

Usuwanie drobnoustrojów, pleśni oraz dymu papierosowego to niejedyna właściwość, jaką może się pochwalić ozonator Airontek. Jonizator wspaniale eliminuje też kurz, jaki osiada się na komputerze czy telewizorze. Niezbędny jest zatem osobom, które cierpią na alergie. Ma działanie lecznicze i wspomaga terapię przy chorobach układu oddechowego. Dzięki oczyszczaniu powietrza jonizatorem codzienne funkcjonowanie w domu jest komfortowe i przyjemne. Z nim poprawisz kondycję nie tylko swoją, ale również roślin w mieszkaniu lub w growboxie.

Skuteczna dezynfekcja z wykorzystaniem ozonatora

Ozonator to bardzo przydatne urządzenie, które jest świetnym sposobem na skuteczną dezynfekcję pomieszczenia wewnątrz. Obecnie można zauważyć ogromne zainteresowanie generatorami ozonu. Firma Airontek oferuje wysokiej jakości tego rodzaju urządzenia. Są one dostępne w asortymencie naszego sklepu domowauprawa.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie tylko przeznaczone są do pomieszczeń wewnątrz, lecz także wspaniale sprawdzą się jako ochrona roślin przed grzybami i pleśnią w growboxie. Ponadto urządzenie to jest bardzo ciche w użytkowaniu. Jesteśmy pewni, że już nie masz wątpliwości co do tego, czy jest on Ci potrzebny. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, a w razie pytań do kontaktu.

pixel