Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Marolex

( ilość produktów: 1 )

Do pielęgnacji roślin w każdym ogrodzie stosuje się między innymi nawozy. Poza nimi przydatne okazują się też inne produkty, takie jak opryskiwacze. Są one potrzebne w ogrodzie z kilku względów. Przede wszystkim pozwalają skutecznie walczyć z chorobami rośliny oraz ze szkodnikami. W ofercie naszego sklepu internetowego domowauprawa.pl znajdziesz tego rodzaju urządzenia. Propozycją, która spełni Twoje wymagania, jest opryskiwacz ciśnieniowy marki Marolex. Dlaczego wskazujemy tę markę? Na to pytanie odpowiedź znajdziesz poniżej!

Opryskiwacz ciśnieniowy Marolex - dlaczego warto?

Jak już wspomnieliśmy, opryskiwacz ciśnieniowy jest niezbędny do walki z różnego rodzaju szkodnikami. Pomaga on bowiem w bardzo prosty i szybki sposób opryskać wiele roślin. My proponujemy Ci model marki Marolex.

Marolex specjalizuje się w produkcji opryskiwaczy - wyróżniają się one zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy materiałów. Marka w swoich działaniach stawia na następujące aspekty: innowacyjność, niezawodność oraz ergonomię. Idealny tego przykład stanowi opryskiwacz dostępny w ofercie sklepu domowauprawa.pl, przeznaczony do użytku profesjonalnego. Pojemność opryskiwacza wynosi 9 litrów. To produkt idealny do pracy w dużych pomieszczeniach uprawowych, szklarniach czy growboxach. Opryskiwacz umożliwia aplikację płynnych środków ochrony roślin, a także rozpuszczalnych substancji, które chronią rośliny przed grzybami.

Opryskiwacz Profession - możesz go zamówić już dziś

Wszystkie opryskiwacze marki Marolex stworzone są w taki sposób, aby praca z nimi była przyjemna i komfortowa. Przykładem tego jest model Profession - posiada on wysoką lancę teleskopową w APS-SYSTEM, co zabezpiecza przed dostawaniem się do opryskiwacza różnego rodzaju zanieczyszczeń. Zanim opryskiwacz wejdzie na rynek, przechodzi różnego rodzaju testy. To sprawia, że produkty są dopracowane pod każdym względem. Prezentowany w naszej ofercie opryskiwacz Profession zamówisz w komplecie. W skład zestawu wchodzi lanca, dodatkowa dysza, lejek wlewu cieczy z sitkiem filtrującym oraz smar silikonowy. Bez wątpienia model ten spełni Twoje wymagania - nawet jeśli są one bardzo wysokie. Mamy tę pewność, gdyż jest to produkt wysokiej klasy. Przyjrzyj się tej propozycji, ale zachęcamy Cię również do sprawdzenia całej oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Masz pytania - zadzwoń lub napisz maila!

pixel