Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bilberry

( ilość produktów: 3 )

Bilberry to polska marka, która istnieje na rynku od 2017 roku. Zajmuje się wyrobem inteligentnego oświetlenia dla przemysłu do uprawy roślin. Podczas produkcji wykorzystywane są nowoczesne systemy LED Chip On Board, funkcje adaptacyjne ściemniania oraz optymalizacji widma światła. To dzięki nim zużycie światła w porównaniu z oświetleniem konwencjonalnym jest o 70% mniejsze. Dodatkowo Bilberry, tworząc nowoczesne rozwiązania, dba o środowisko naturalne. Jedną z pozycji, która cieszy się wielkim uznaniem wśród wielu firm w branży ogrodniczej na całym świecie, są oprawy HORTI. Zapoznaj się z ich zaletami w prezentowanej kategorii naszego sklepu domowauprawa.pl.

Lampy HORTI od Bilberry

Seria opraw do doświetlenia roślin szklarniowych HORTI została opracowana we współpracy z instytutami badawczymi. Jej głównym producentem jest marka Bilberry, której misją jest ograniczenie zużycia energii elektrycznej w szklarniach. Marka podczas projektowania opraw HORTI jako cel wyznaczyła sobie długotrwałą efektywność urządzenia oraz zwiększony rozwój roślin. Ponadto elementy w oprawie oświetleniowej, takie jak zasilacz i źródła światła, są wymienne, co sprawia, iż jest to inwestycja na lata. W ten sposób możesz łatwo i szybko odnowić odnowić dane oświetlenie.

Oprawa oświetleniowa HORTI – zalety

Marka Bilberry oferuje nowoczesne i inteligentne oprawy oświetleniowe do szklarni z serii HORTI. Do ich głównych zalet należą:

  • zastosowanie nowoczesnej technologii LED pozwalającej uzyskać wysoką intensywność światła oraz niski pobór energii elektrycznej,
  • prosta, ale solidna konstrukcja,
  • duża efektywność,
  • wymienne źródło światła oraz zasilacze,
  • możliwość sterowania widmem,
  • idealny zamiennik opraw sodowych HPS.

Nowoczesne oświetlenie roślin szklarniowych

Z roku na rok rośnie powierzchnia doświetlanych upraw warzyw oraz roślin ozdobnych pod osłonami. Ogrodnicy decydują się na takie rozwiązania ze względu na lepszą kontrolę warunków oświetleniowych oraz możliwość całorocznej produkcji. Ponadto doświetlenie pozwala zwiększyć wielkość i jakość plonu. Najpopularniejsze swego czasu były lampy HPS, jednak obecnie ogromne zainteresowanie wzbudzają inteligentne oprawy oświetleniowe HORTI, które wykorzystują technologię LED. Daje ona duże możliwości oszczędności energii. Ponadto HORTI to coś więcej niż klasyczne oświetlenie. Oprawy mają specjalistyczną dyfuzyjną oraz antyrefleksyjną szybę, która przepuszcza 98% światła. Kąt lampy wynosi 120 stopni, co pozwala doświetlić większą powierzchnię. Oprawy HORTI marki Bilberry można ze sobą łączyć, dzięki czemu dostarczysz taką moc, jaka jest wymagana dla danej uprawy. Producent daje 5 lat gwarancji na tego rodzaju oprawy.

Doświetlenie szklarni energooszczędną technologią LED

Zaletą doświetlenia upraw szklarniowych technologią LED jest możliwość oszczędzania na kosztach związanych z eksploatacją, które może zmniejszyć nawet o 50%. Jeśli masz bardzo dużą powierzchnię uprawy, wymiana opraw oświetleniowych HPS na LED to bardzo korzystne rozwiązanie. Przykładowo w szklarni o powierzchni 2,5 hektara rocznie można zaoszczędzić niemal milion złotych.

Oprawy oświetlenie do szklarni zaprojektowane przez firmę Bilberry pozwoliły hodowcom uzyskać szybki wzrost roślin połączony ze zwiększoną ilością plonów. Marka prowadzi szereg badań we współpracy ze specjalistami z zakresu biologii roślin, z konstruktorami mechanikami oraz inżynierami elektronikami. Opracowała wiele widm dopasowanych do potrzeb roślin dzięki zastosowaniu białego światła oraz dodatkowych diod monochromatycznych. To sprawia, że światło jest intensywne, a jednocześnie pozwala na spore oszczędności. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na oprawy HORTI HIGH-POWER od producenta Bilberry.

Oprawa HORTI HIGH-POWER marki Bilberry

Sklep internetowy domowauprawa.pl oferuje zarówno wysokiej jakości produkty do uprawy roślin, jak i energooszczędne oświetlenie LED, przy których produkcji wykorzystano nowoczesne i inteligentne technologie. Jedną z pozycji, cieszących się ogromną popularnością, są oprawy do szklarni z serii HORTI stworzone przez polską firmę Bilberry. Polecana oprawa HIGH-POWER powstała we współpracy biotechnologów oraz inżynierów. Spektrum światła opraw HORTI gwarantuje najlepsze efekty rozwoju roślin na każdym ich etapie. Produkt ma prostą konstrukcję, która wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Obudowę tworzy aluminium ekstrudowane, natomiast klosz jest wykonany z dyfuzyjnego szkła hartowanego. Istnieje możliwość ściemnienia w zakresie od 15 do 100% w zależności od rodzaju uprawy. Rozsyłanie światła w szklarni odbywa się w kierunku obrotowo-symetrycznym. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną kategorią w naszym sklepie domowauprawa.pl. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszystkich niezbędnych informacji oraz doradzimy w wyborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb.

pixel