Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rhizoflora

( ilość produktów: 1 )

Jakie działanie mają produkty od Rhizoflora? Przede wszystkim ceniony jest Terpinator, czyli odżywka mająca na celu pobudzenie rośliny do zwiększonej produkcji olejków aromatycznych. Terpenoidy to związki organiczne, które mają ogromny wpływ na smak i zapach produktów konopnych. Wykorzystanie Terpinatora od Rhizoflora sprawia, że parametry smakowe i zapachowe roślin ulegają poprawie. Jak osiągnąć takie efekty? Wystarczy nabyć ten istotny produkt i stosować go zgodnie z zaleceniami. Jednocześnie warto podkreślić, że produkt ma unikalną kompozycję i stąd jego duże znaczenie na rynku.

Unikalne produkty Rhizoflora

Czemu produkty od Rhizoflora są uznawane za unikalne? Choćby Terpinator jest ceniony z uwagi na swoje nietypowe działanie. Możliwość wzmocnienia pożądanych parametrów rośliny dzięki regularnemu nawożeniu jest bardzo ważna. Nie wymaga przy tym specjalistycznych działań poza stosowaniem preparatu w zgodzie z jego przeznaczeniem i w przepisanych ilościach. Produkt Rhizoflora stworzony jest w taki sposób, aby mógł służyć do suplementacji rośliny przez cały czas jej wzrostu. Jego skład oparto na substancjach naturalnych.

Terpinator marki Rhizoflora

Jednocześnie Terpinator od Rhizoflora jest ceniony za bardzo sprawne działanie. Zawarte w nim substancje sprawiają, że roślina jest skutecznie stymulowana do produkcji olejków aromatycznych. Warto przy tym podkreślić to, że taka stymulacja odbywa się w sposób naturalny i jest powodowana przez naturalne związki roślinne i biologiczne. Możliwe jest więc osiągnięcie maksymalnej wydajności rośliny. Stosowanie produktu od Rhizoflora skutkuje tym, że zapachy owoców i kwiatów są bardziej intensywne i utrzymują się dłużej. Dodatkowo preparat jest bardzo wydajny i atrakcyjny cenowo.

pixel