Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Goodlink

( ilość produktów: 2 )

Marka Goodlink specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu, który wykorzystać można między innymi do celów domowej uprawy roślin. W naszym sklepie internetowym DomowaUprawa.pl znajdziesz bogatą gamę różnego rodzaju produktów związanych z hodowlą i uprawą domową. Jeśli planujesz rozpocząć przygodę z tego rodzaju działalnością, u nas znajdziesz wszystko to, co niezbędne, aby odnieść sukces. W tej kategorii kupisz nawilżacz powietrza marki Goodlink. Jest to niezwykle ważne urządzenie, jeśli chodzi o uprawę w growboxach. Dlaczego? Ponieważ zapewnia ono odpowiednie warunki, w tym optymalną wilgotność powietrza dla dobrego wzrostu roślin.

Nawilżacz powietrza w domowej uprawie roślin – postaw na Goodlink

Nawilżacz powietrza to urządzenie, które służy do zwiększania wilgotności powietrza. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach do uprawy, ogrodach wewnętrznych, szklarniach hydroponicznych, namiotach do uprawy i w wielu miejscach, w których niezbędna jest kontrola wilgotności powietrza. Odpowiednia wilgotność jest jednym z kluczowych czynników dla roślin. Parametr ten związany jest z temperaturą powietrza, dlatego ważne jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu do uprawy, aby rośliny mogły bujnie rosnąć. Marka Goodlink specjalizuje się w produkcji profesjonalnych nawilżaczy powietrza do pomieszczeń uprawowych. Używając nawilżacza, możesz łatwo kontrolować wilgotność w growboxie. Ultradźwiękowy model Goodlink jest w pełni automatyczny – ma wbudowany higrostat, regulowany wylot mgły oraz wyposażony jest w pilot do zdalnego sterowania. Urządzenie jest bardzo wydajne i funkcjonalne, a także oferuje ustawienie wybranej wilgotności: 60%, 65%, 70%, 75%, 80%, 85%, 90%. Z powodzeniem sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do nawet 100 m2.

Wpływ wilgotności powietrza na uprawę

Zdrowy wzrost roślin zależy od poziomu wilgotności powietrza. Aby domowa uprawa prawidłowo się rozwijała, wymagana jest właściwa fotosynteza, transpiracja i procesy wymiany gazowej. Procesy te zależą właśnie od wilgotności powietrza. Jeśli w powietrzu jest zbyt dużo wilgoci, transpiracja i proces wymiany gazowej stają się wolniejsze – i odwrotnie w przypadku zbyt małej wilgoci. Dlatego też musisz monitorować wilgotność w growboxie lub pomieszczeniu do domowej uprawy roślin. W naszym sklepie internetowym DomowaUprawa.pl znajdziesz bogatą gamę różnego rodzaju akcesoriów związanych z domową hodowlą roślin, w tym nawilżacze powietrza.

Nowoczesny nawilżacz powietrza Goodlink

W szczególności warto wybrać ultradźwiękowy model od Goodlink, który wyróżnia się wieloma funkcjami. Gdy wilgotność jest niska, rośliny wysychają i zmienia się kolor liści. Narażone są wtedy także na atak mikrobakterii, przez co ich wzrost jest utrudniony.

Oczywiście, poziom wilgotności nie może być również zbyt wysoki, ponieważ wtedy na liściach może pojawić się szara pleśń (wywoływana przez gatunki grzybów należące do rodziny Botrytis, zwłaszcza przez gronowca szarego), a rośliny mogą mieć problem z poborem mikroskładników. Jeśli wybierzesz ultradźwiękowy nawilżacz Goodlink, będziesz mieć pewność, że Twoja uprawa rośnie w optymalnych warunkach, a poziom wilgotności będzie dokładnie kontrolowany. System regulacji wilgotności jest podstawowym elementem każdego growboxa.

Dlaczego warto zdecydować się na nawilżacz firmy Goodlink?

Jeżeli zdecydujesz się na uprawę roślin w growboxie lub specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, możesz kontrolować czynniki, które są niezbędne do uzyskania doskonałych plonów. Jednym z najważniejszych parametrów jest wilgotność powietrza. Za pomocą nawilżacza Goodlink możesz regulować wilgotność, aby utrzymać optymalny klimat dla swoich roślin. Jeśli Twoja przestrzeń do uprawy nie jest zbyt duża, kompaktowy nawilżacz będzie znakomitym uzupełnieniem całego systemu uprawy. Ultradźwiękowy model Goodlink wykorzystuje metalową membranę wibrującą z częstotliwością ultradźwiękową do tworzenia kropel wody. Produkt ten jest cichy, a także wytwarza chłodną mgiełkę. Co więcej, nawilżacze ultradźwiękowe mają niski pobór mocy. Jakie korzyści płyną z dobrego zarządzania wilgocią? Otóż utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności przez cały cykl życia roślin zapewni im zdrowy rozwój. Zauważysz, że plony są lepsze, rośliny szybciej kiełkują, są lepiej chronione przed zmianą temperatur, a także będzie mniej prawdopodobne, że na coś zachorują. Używanie nawilżacza pozwoli Ci również zoptymalizować koszty energii, ze względu na jej mniejsze zapotrzebowanie na chłodzenie.

Kup produkty marki Goodlink w naszym sklepie – wygodnie i bez wychodzenia z domu

Jeśli szukasz profesjonalnych rozwiązań do domowej uprawy roślin, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do efektywnej i skutecznej hodowli roślin. Co więcej, zapewniamy bardzo bogatą ofertę i konkurencyjne ceny, a także błyskawiczną realizację zamówień. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Z przyjemnością podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie, które sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom i potrzebom!

pixel