Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Spider Farmer

( ilość produktów: 5 )

Spider Farmer to chińska marka oświetlenia, która od 2015 r. oferuje panele oświetleniowe. Jednocześnie jest producentem bardzo dobrego oświetlenia uprawowego, które posiadamy w naszej ofercie. Czym wyróżnia się na tle konkurencji? Przygotowane przez nią panele oświetleniowe do upraw to bardzo nowoczesne akcesoria, które jednocześnie sprzedawane są w rozsądnych cenach. Chętnie inwestuje się tutaj w rozwiązania, które przynoszą klientom korzyść na różnych polach. Chodzi przede wszystkim o szybki wzrost roślin, ale nie tylko. Ważne w przypadku produktów Spider Farmer jest także to, że pochłaniają niewiele energii i pracują bezgłośnie.

Panele Spider Farmer dla lepszych warunków w uprawie

Dlaczego dostępne u nas produkty Spider Farmer otrzymują tak wysokie noty od klientów? Przede wszystkim są to rozwiązania, którym trudno jest odmówić nowoczesności. Producent zadbał o to, aby wspierały je technologie zwiększające korzyści i minimalizujące uciążliwości. Elegancka i wytrzymała płyta aluminiowa mieści w sobie źródła światła, którego natężenie można regulować w zależności od bieżących potrzeb. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo różne uprawy mogą wymagać zmiennych warunków. Warto zaś zadbać o to, aby okoliczności wzrostu roślin zawsze były optymalne. Produkty od Spider Farmer są projektowane z myślą właśnie o tym.

Spider Farmer – panele ciche i energooszczędne

Co jeszcze wyróżnia panele Spider Farmer? Nie posiadają one wentylatora, co minimalizuje ilość nieprzyjemnych odgłosów przez nie wydawanych. Zastosowano tutaj za to w pełni wydajny system pasywnego chłodzenia. Jednocześnie w ofercie Spider Farmer znajdziesz produkty, które świecą o wiele dłużej pomimo tego, że zużycie przez nie energii jest wyraźnie niższe. W niektórych przypadkach wyniki są tu nawet o 50% lepsze od tych, które osiągają produkty konkurencyjnych marek.

pixel