Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PURIZE

( ilość produktów: 3 )

Marka PURIZE jest cenionym niemieckim producentem filtrów i wkładów węglowych. Tworzone są one z włókna kokosowego i produkowane w taki sposób, aby skutecznie zatrzymywały substancje smoliste, ale także inne szkodliwe substancje. Jednocześnie produkty od PURIZE stworzono w taki sposób, aby nie filtrowały substancji aktywnych w postaci nikotyny czy CBD. Te uznane filtry możesz znaleźć również w naszej ofercie. Dostępne są w opakowaniach po 50 lub 100 szt., ponieważ doceniamy różne zapotrzebowanie deklarowane przez naszych klientów.

PURIZE łagodzą smak dymu

Dlaczego produkty PURIZE są tak bardzo cenione na rynku filtrów i wkładów węglowych? Co decyduje o tym, że spotykają się z tak wielkim zainteresowaniem? Przede wszystkim posiadają podstawowe cechy, które powinny mieć filtry papierosowe. Ich zasadniczą rolą jest przecież zatrzymywanie substancji smolistych i tego wszystkiego, co przy paleniu negatywnie wpływa na zdrowie palacza. Marka PURIZE to jednak produkty innowacyjne, które posiadają dodatkowe zalety. Nie chodzi tu przy tym przede wszystkim o ciekawy i kolorowy design. Ważniejsze jest to, że doskonale łagodzą smak dymu tytoniowego. Umożliwia to palenie nawet osobom bardzo wrażliwym na dym. Jednocześnie wyposażono je na dwóch końcach w specjalne nakładki. Ich zadaniem jest uniemożliwienie poparzenia się, co zdarza się w przypadku produktów oferowanych przez konkurencję.

PURIZE nie blokują nikotyny i CBD

Dobre parametry filtrów PURIZE to jednak także inne cechy, które warto podkreślić. Często zwraca się uwagę na to, że filtr nie może blokować substancji aktywnych takich, jak nikotyna czy CBD. Ma to znaczenie dla uzyskania spodziewanego efektu palenia. Jednocześnie cena filtrów od PURIZE jest bardzo zachęcająca. Warto od razu zaopatrzyć się w większą liczbę takich produktów, które mogą być przechowywane przez długi czas w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

pixel