Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ONA

( ilość produktów: 39 )

Zapachy pojawiające się w konkretnej przestrzeni wpływają na samopoczucie znajdujących się w niej osób, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór neutralizatorów aromatów od marki ONA. Pozwalają one na usunięcie nieprzyjemnych zapachów bez względu na miejsce, w którym zostaną umieszczone. Wśród nich znajdują się także produkty działające automatycznie, które pracują niezwykle cicho i dyskretnie. To profesjonalne neutralizatory zapachów sprawdzające się doskonale nie tylko w prywatnych domach, lecz także w biurach i innych obiektach firmowych.

Neutralizatory zapachów z naszego asortymentu sprawdzą się doskonale także wszędzie tam, gdzie są uprawiane rośliny. W trakcie ich wzrostu mogą wydzielać się bowiem nieprzyjemne aromaty. Charakterystyczne zapachy mają też odżywki i nawozy do roślin. Zastosowanie produktów marki ONA pozwala na zwiększenie komfortu przebywania w pomieszczeniach o wielkości nawet do kilkuset metrów kwadratowych.

Żele do neutralizacji zapachów

W ofercie marki ONA znajdują się także specjalne żele neutralizujące zapach. Pozwalają one na swobodne wykorzystywanie przez długi czas. Wystarczy otworzyć słoik, by pochłonął on nieprzyjemne aromaty. Takie produkty sprawdzają się doskonale przede wszystkim w piwnicach, łazienkach, garażach, strychach i innych miejscach, w których pojawiają się nieprzyjemne aromaty, np. zapach stęchlizny. Neutralizatory pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza z nieprzyjemnych zapachów, poprawiając komfort przebywania w pomieszczeniu.

W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych produktów, które sprawdzą się doskonale w gospodarstwach domowych, a także ogrodach i własnych uprawach roślin. Wśród nich pojawiają się m.in żarówki Osram, oświetlenie LED do uprawy roślin czy akcesoria ogrodnicze. To produkty wysokiej jakości, dostępne w wielu odsłonach. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym asortymentem naszego sklepu internetowego.

pixel