Lampa HPS (sodowa) 250 W – Phytolite HPS Bloom Spectrum
Producent: Phytolite
Kod produktu: PHT-HPS250AUTO
- Lampa HPS Phytolite HPS Bloom Spectrum o mocy 250 W to wydajne źródło światła stworzone z myślą o intensywnym doświetlaniu roślin w fazie kwitnienia.
Lampa HPS Phytolite HPS Bloom Spectrum o mocy 250 W to wydajne źródło światła stworzone z myślą o intensywnym doświetlaniu roślin w fazie kwitnienia. Model HPS Bloom Spectrum emituje ciepłe, charakterystyczne dla lamp sodowych światło o temperaturze barwowej 1995 K, idealnie wspierające proces tworzenia kwiatów i owoców. Dzięki wysokiemu strumieniowi świetlnemu na poziomie 29 278 lm, żarówka zapewnia silne i równomierne oświetlenie, pozwalające uzyskać zdrowy i bujny wzrost roślin.
Wyposażona w standardowy trzonek E40, jest kompatybilna z większością opraw przeznaczonych do lamp HPS. Solidne wykonanie marki Phytolite gwarantuje trwałość oraz stabilność parametrów świetlnych podczas całego okresu eksploatacji.
Uwaga: Do prawidłowej pracy lampa wymaga zastosowania odpowiedniego układu zasilającego (statecznika) przeznaczonego do lamp HPS 250 W.
Producent: Phytolite
Model: Phytolite HPS Bloom Spectrum
Moc: 250W
Strumień świetlny [lm]: 29278
Trzonek: E40
Temperatura barwy: 1995K
Pytania innych klientów
Witam zakupiłem o to te zarowki https://domowauprawa.pl/product-pol-1475-Autoflowering-PHYTOLITE-HPS-250W-do-uprawy-roslin-kwitnacych-automatycznie.html. Dałem adapter z e27 do e40 i zarowki nie chcą działać. Podpowiedzcie proszę co muszę zrobić aby zarowki zadziałały pozdrawiam
Jaki masz zasilacz? Przewody od zasilacza nie mogą być zbyt długie. Jeżeli masz analogowy zasilacz podeślij zdjęcia z podłączonymi kablami.
Zapytaj o produkt

