Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Phytolite

( ilość produktów: 6 )

Zapewnienie odpowiednich warunków w domowych uprawach roślin ma ogromne znaczenie. Tylko wtedy możliwe jest uzyskanie odpowiedniej jakości plonów. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria do domowych upraw od marki Phytolite. Pozwalają one m.in. na zapewnienie oświetlenia, które wpływa na rozwój rośliny. Wśród dostępnych produktów znajdziesz przede wszystkim lampy o różnej mocy, co umożliwia dostosowanie do potrzeb użytkownika i jego uprawy.

Oferujemy zarówno pojedyncze lampy, które można zamontować w specjalnych oprawach, jak i moduły składające się z kilku diod LED. Wybór odpowiedniego modelu zależy od charakterystyki plantacji oraz potrzeb jej właściciela. Wszystkie najważniejsze parametry konkretnych produktów znajdziesz w ich opisach, a także na opakowaniach.

Wysokiej jakości oświetlenia marki Phytolite

Oferujemy oświetlenie LED z możliwością samodzielnego wymienienia. To nie tylko pojedyncze żarówki, lecz także specjalne moduły z 3 pasmami, pozwalające na wymienianie konkretnych elementów bez przerywania cyklu ich działania. Sprawdzają się one doskonale w przypadku storczyków, roślin aromatycznych, wykorzystywanych w medycynie i innych. To produkty wysokiej jakości, umożliwiające stosowanie przez długie lata bez najmniejszych problemów. Sprawdzą się one zarówno na dużych, jak i małych, domowych plantacjach wewnątrz budynku, gdzie dopływ światła jest słaby.

Produkty marki Phytolite bazują na nowoczesnych technologiach, dlatego trafiają w gusta wymagających użytkowników. Umożliwiają one na dopasowanie dokładnych parametrów m.in. do gatunku danej rośliny, a także warunków panujących wokół plantacji. W naszym asortymencie znajdziesz też oświetlenie wielu innych marek, jak np. Osram czy Philips. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb, do charakterystyki tworzonego systemu, a także budżetu przeznaczonego na ten cel.

pixel