Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nutriculture

( ilość produktów: 10 )

Marka Nutriculture słynie z produkcji specjalnych systemów hydroponicznych oraz komponentów wchodzących w ich skład. Pozwalają one na uprawianie roślin, dostarczając im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. System korzeniowy jest bowiem zanurzony w specjalnym pojemniku z roztworem w formie pożywki. Dzięki temu roślina może pobierać cenne substancje odżywcze, a także tlen dostarczany z wykorzystaniem pompy napowietrzającej.

W naszym asortymencie znajdziesz różne produkty marki Nutriculture. W ich skład wchodzą także całe zestawy służące do uprawiania roślin. Obejmują one zbiorniki, pokrywy z zaślepką, koszyki, kolanka, dławiki czy pompy powietrzne. Pozwalają one na zapewnienie roślinom optymalnych warunków do wzrostu. Prezentują się bardzo elegancko. To czarne konstrukcje z tworzywa sztucznego pozwalające na postawienie w dowolnym miejscu, najlepiej tam, gdzie rośliny mają dostęp do promieniowania słonecznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i sprawdzenia wyrobów od marki Nutriculture.

Produkty idealne do uprawy roślin

Rośliny umieszczone w produktach od Nutriculture mają dostęp do wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Wiele z nich wyposażono także w specjalny koszyczek z keramzytu. Pozwala on na utrzymanie rośliny w odpowiedniej pozycji i dostęp systemu korzeniowego do roztworu pożywki. Oferujemy takie produkty w wielu odsłonach. Różnią się one m.in. dokładną budową, a także miejscem do umieszczenia konkretnej liczby sadzonek. To wyroby wytrzymałe, pozwalające na wielokrotne korzystanie. Stanowią one idealny wybór dla miłośników ogrodnictwa, którzy chcą uprawiać rośliny łatwiej, dostarczając im cennych substancji odżywczych.

W naszym sklepie znajdziesz też inne produkty stworzone z myślą o miłośnikach ogrodnictwa. Wśród nich pojawiają się wyroby marki No Mercy, Neudorff czy Plant!t. Oferujemy szeroki wybór artykułów przydatnych w gospodarstwach domowych czy ogrodach.

pixel