Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Neudorff

( ilość produktów: 7 )

Dbanie o ogród wymaga zastosowania specjalistycznych środków ochrony roślin. Pozwalają one na skuteczne pozbywanie się szkodników, co przyczynia się do uzyskania lepszych i większych plonów. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty od Neudorff. To m.in. preparaty grzybobójcze, usuwające pleśń i pasożyty. Ich działanie różni się w zależności od wybranego produktu. Oferujemy środki, które pozwalają na poradzenie sobie z przędziorkami, cykadami czy mszycami, a także larwami wymienionych owadów. Dzięki temu rośliny mogą pozostać zdrowe, a owoce i warzywa – pełne smaku i niezbędnych wartości odżywczych.

Szeroki wybór preparatów od Neudorff

Stawiamy na kompleksowe zaopatrzenie osób, które pielęgnują własny ogród. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdziesz preparaty w wielu wariantach. Wśród nich pojawiają się m.in. produkty do samodzielnego rozcieńczenia w odpowiedniej ilości wody oraz do spryskiwania roślin. Pozwalają one na wygodne korzystanie nawet przez osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu ogrodu. Wiele z nich sprawdzi się też w przypadku roślin doniczkowych uprawianych wewnątrz budynku.

Poszczególne produkty różnią się od siebie pojemnością. Wśród nich znajdziesz te, które mieszczą w sobie 100 ml preparatu, a także znacznie większe. Dzięki temu możesz dopasować odpowiedni wariant do częstotliwości jego wykorzystywania i wielkości posiadanego ogrodu. To środki, które z powodzeniem posłużą przez co najmniej kilka miesięcy, nawet w trakcie walki z uciążliwymi szkodnikami. Oferujemy też specjalne lepy, pozwalające na bezinwazyjne i w pełni ekologiczne pozbywanie się owadów z ogrodu.

W naszym sklepie znajdziesz nawozy, środki ochrony roślin i inne preparaty od takich firm jak No Mercy czy Nutriculture. Oferujemy również szeroki wybór produktów, które sprawdzą się w każdym domu. Doskonałym przykładem są chociażby żarówki znanej marki Osram.

pixel