Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Toraf

( ilość produktów: 93 )

Toraf jest producentem nasion kwiatów, warzyw i ziół działającym na rynku ogrodniczym od 25 lat. Firma ta dba o to, aby w każdym sezonie w jej ofercie pojawiły się nowe odmiany, również ekologiczne. Jest to marka z bogatym doświadczeniem, która produkcję nasienną prowadzi na własnych gruntach o powierzchni ponad 40 hektarów. Rodzinne tradycje kultywuje od 1961 roku. Na bieżąco dodaje do swojej oferty najlepsze gatunki i odmiany pojawiające się na rynku krajowym i zagranicznym. Swoim asortymentem doskonale trafia w gusta klientów. Szeroka sieć kontaktów ze znanymi cenionymi firmami nasiennymi z Polski, Niemiec, Czech, Włoch i Holandii pozwala oferować producentowi Toraf szeroki wybór nasion najlepszych gatunków.

Dlaczego Toraf?

Dlaczego warto wybrać nasiona marki Toraf? Przede wszystkim dlatego, że firma ta ma bogatą praktykę w branży nasiennej. Nie bez znaczenia dla jakości oferowanych przez nią produktów jest udział wykwalifikowanego zespołu pracowników. Mowa tu także o szerokim asortymencie nasion zaprawianych, ale także hermetycznie pakowanych, co jest gwarancją dłuższego okresu przydatności do sprzedaży. Asortyment Toraf to także duży wybór nasion ziół zarówno tych popularnych, jak i rzadszych odmian. Nadają się one do uprawy doniczkowej i gruntowej. Nasiona marki Toraf idealnie sprawdzą się do prowadzenia jednostkowych hodowli i upraw na większą skalę, na przykład na potrzeby suszenia, a następnie przygotowywania mieszanek przyprawowych.

Wysoka jakość nasion marki Toraf

Potrzebne Ci nasiona warzyw, które cieszą się dużą popularnością wśród polskich ogrodników? Marka Toraf to strzał w dziesiątkę. Jej oferta obejmuje nasiona rozmaitych gatunków, takich jak marchew, pietruszka, seler czy por. Producent oferuje również nasiona warzyw sezonowych – pomidorów, ogórków, cebuli i rzodkiewki. Dbałość o urozmaicenie i jakość produktów to szczególnie ważny argument, który przemawia za wyborem nasion właśnie tej firmy.

pixel