Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Co daje nowa formuła PH Perfekt od Advanced Nutrients?

Nowa formuła PH Perfekt od Advanced Nutrients to:

5-w-1 Grow, Micro i Bloom to składniki odżywcze bazowe dla plantatorów przyzwyczajonych do korzystania z trzyczęściowego schematu odżywiania roślin.
Advanced Nutrients™ posiada najbardziej rozwinięty pełny, trzyczęściowy wzór składników odżywczych w pakiecie dostępnym dla hodowców.

Grow, Micro, oraz Bloom jako składniki odżywcze zawierają dodatkowe wartościowe elementy, które zwiększą wydajność każdego typu ogrodu, a zawierają:

1. F-1 (fulvates)
2. H-2 (substancje humusowe)
3. Aminokwasy
4. Wet Betty (niejonowe środki powierzchniowo czynne)

Połączenie pH Perfect™ Technology pozwala na prostsze dodawanie roztworu, oraz na utrzymaniu odpowiedniego poziomu chelatacji w zbalansowanym wskaźniku składników odżywczych, zapewniając roślinom nieograniczony dostęp do najwyższej jakości witamin oraz minerałów.

Hodowcy używając pH Perfect™ Technology nie będą musieli martwić się o pH w roztworze, którego używają jako składnik pokarmowy dla roślin, ponieważ nowa formuła jest w stanie dostosować pH automatycznie do optymalnych wskaźników. Połączenie optymalnego poziomu pH z nowatorskimi procesami chelatacji, prowadzi hodowców w całkiem nowy standard uprawy.

W rzeczywistości, zastosowanej technologii chelatowania jest tak skuteczne, że substancje odżywcze pozostają dostępne dla roślin w warunkach, które normalnie nie sprzyjają kwitnieniu roślin. Hodowcy nie będą musieli się o to martwić, ponieważ wzory, które utrzymują pH są dostępne w optymalnym zakresie przez cały czas.

Pełne opakowanie Grow, Micro, oraz Bloom zawiera wszystkie trzy składniki naszego zaawansowanego programu trzech faz żywienia. W połączeniu, Grow, Micro i Bloom tworzą doskonały nawóz hydro, który zapewnia optymalne odżywianie. Jeśli chcesz osiągnąć szybki wzrost, wysokie plony, i niesamowite produkty, wybierz Grow, Micro, oraz Bloom.

• Zdrowe rośliny i możliwie najszybszy wzrost.
• Farmaceutyczne prekursory odżywcze.
• Więcej mikroelementów niż u innych producentów.
• Wchłanianie składników odżywczych z szerszym spektrum pH.
• Skoncentrowana, tańszy wzorzec.
• Łatwy w użyciu.

Używanie trójfazowego programu odżywiania Grow, Micro, oraz Bloom jest bardzo łatwe. Proponujemy korzystać z mieszania roztworu w stosunku 1:1:1, ale proszę się nie zniechęcać do korzystania z formuły w stosunku 1:2:3 lub 3:2:1, które mogą być odpowiednie dla plantatorów starej szkoły. To jeden z wielu aspektów tego wielkiego systemu składającego się z trzech części - jest on elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Podczas korzystania z Grow, Micro, oraz Bloom, należy dodać do zbiornika po kolei Micro, następnie Grow i na koniec Bloom.

Z "pH PERFECT" techonology nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o poziom pH w Twoim ogrodzie!

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś przebarwienia liści, powolnego rozwoju lub niskiej wydajności roślin ... to również zauważyłeś tajemnicze wahania pH i PPM w tym samym czasie. To jedna z największych przeszkód na drodze do uzyskania  tytułu "Grand Master Hodowcy" swojej uprawy.

W rzeczywistości już wielu hodowców potwierdziło że ręczne sprawdzanie i poprawianie poziomu pH dwa razy dziennie, aby utrzymać maksymalny i stabilny wzrost roślin jest męczące i czasochłonne, jest to również jeden z największych kłopotów, gdy próbujemy szybciej przeprowadzić rośliny przez fazę wzrostu.

Jednak z SENSI GROW ™ możesz wyeliminować sprawdzanie pH na zawsze, ze względu na właściwości, jakich używa "pH Perfect" technology. W skrócie, tak długo jak pH wody waha się pomiędzy od 4,5 do 8,5 pH (co się zdarza w każdej wodzie) - ta technologia dostosowuje pH dla Ciebie i utrzymuje wyrównany poziom przez całą fazę wzrostu roślin!

Co oznacza, że już ​​nigdy więcej, nie będziesz musiał ręcznie dostosować pH wody ... nigdy nie będziesz musiał martwić się, że rośliny nie są w najwyżej jakości środowisku naturalnym... jedynie co musisz zrobić, to dodać SENSI GROW ™ i "pH Perfect" technology do wody, a razem zajmą się tym wszystkim co potrzebne dla Twoich roślin!

Bigger Yields Flowering System ™ gwarantuje producentom ogromne plony o najwyższej jakości, bez skomplikowanego odmierzania poszczególnych roztworów. Dodaj 4 ml podstawowych substancji odżywczych i 2 ml dodatków na litr i to wszystko. pH roztworu automatycznie się poprawi, gdy składniki zmieszają się z wodą.
Wraz z Bigger Yields Flowering System ™ pobieranie składników odżywczych przez roślinę nie ma sobie równych. Chelatacja to proces, który sprawia, że ​​substancje odżywcze są łatwiej dostępne dla roślin na poziomie molekularnym. Składniki odżywcze dostarczane do upraw będą na najwyższym poziomie chelatacji, dostępne z dowolnego produktu na rynku, zapewniając maksymalną dawkę składników pokarmowych.  Połączenie technologii pH Perfect ™ z niezastąpionym procesem chelatacji, zapewnia zrównoważony stosunek preparatów stosowanych z Bigger Yields Flowering System™. Niezbędne substancje są stale dostarczane do systemu korzennego roślin.

Advanced Nutrients ™ dodał wartości odżywczych do każdego ze swoich produktów, by stały się one prostsze w użyciu, poprzez utworzenie mieszanki 2-w-1, a nawet 5-w-1. Na przykład, gdy plantator dodaje podstawowych substancji odżywczych, wówczas nie tylko będą wzrastać dobrane makro- i mikro elementy; ale również będą wzbogacać uprawę o kwasy humusowe, aminokwasy, a nawet wysokiej jakości niejonowe środki powierzchniowo czynne.
Te wzmacniacze roślin mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania każdego systemu uprawy, czy hodowca lubi ogród z ziemią czy produkcję hydroponiczną. Każdy etap wzrostu daje coraz większą wydajność, to hodowca wybiera poziom, który odpowiada jego doświadczeniu, umiejętnościom i potrzebom.

pixel